r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lep's World 3

Strona główna Windows Phone Gry

Lep's World to seria prostych platformówek, która już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Na gracza czeka 120 poziomów wplecionych w 5 zróżnicowanych światów, gdzie na końcu każdego z nich czeka nas walka z bossem.

r   e   k   l   a   m   a

W tytule nie zabraknie także szeregu ukrytych lokacji, a także masy przedmiotów i umiejętności do zdobycia, a na naszej drodze stanie aż 22 wrogów, którym przeciwstawimy 4 bohaterów. Nie obędzie się również bez różnorakich umiejętności specjalnych.

Konstrukcja poziomów została przygotowana z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym, dzięki czemu sterowanie nie irytuje. Co pewien czas natrafiamy na nawiązania do wspomnianego już Mario lecz jest to raczej puszczenie oka w stronę fanów aniżeli prosta kopia.

Lep's World 3 to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo przyjemnie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Lep's World 3 na weekend: udane mrugnięcie okiem do fanów Mario

9
ROZRYWKA 30.01.2016 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Leps World 3 - ostatnią część z serii Leps World, która to już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android, iOS, jak również Windows Phone. Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.