r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lep's World 3

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Lep's World to seria prostych platformówek, która już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Galeria programu

Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Na gracza czeka 120 poziomów wplecionych w 5 zróżnicowanych światów, gdzie na końcu każdego z nich czeka nas walka z bossem.

W tytule nie zabraknie także szeregu ukrytych lokacji, a także masy przedmiotów i umiejętności do zdobycia, a na naszej drodze stanie aż 22 wrogów, którym przeciwstawimy 4 bohaterów. Nie obędzie się również bez różnorakich umiejętności specjalnych.

Konstrukcja poziomów została przygotowana z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym, dzięki czemu sterowanie nie irytuje. Co pewien czas natrafiamy na nawiązania do wspomnianego już Mario lecz jest to raczej puszczenie oka w stronę fanów aniżeli prosta kopia.

Lep's World 3 to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo przyjemnie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Lep's World 3 na weekend: udane mrugnięcie okiem do fanów Mario

8
ROZRYWKA 30.01.2016 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Leps World 3 - ostatnią część z serii Leps World, która to już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android, iOS, jak również Windows Phone. Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.