r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lepsze aplikacje w App Store, a Android Market z płatnościami PayPal?

Strona główna Aktualności

Apple chce przygotować deweloperów do poprawy jakości aplikacji w App Store. Z kolei w e-sklepie dla Androida wkrótce mogą pojawić się płatności PayPal.

Wiadomość o konferencji podał Business Insider, powołując się na anonimowe źródła. Podczas trzydniowego spotkania z deweloperami w przyszłym tygodniu, Apple ma zaprezentować informacje na temat przygotowywanej aktualizacji systemu iOS do wersji 4.2. W trakcie spotkania z deweloperami Apple miałby przedstawić też swoją wizję poprawy jakości aplikacji dostępnych w sklepie App Store. Być może oferując gry i programy wysokiej jakości firma chce skuteczniej konkurować z Android Marketem, który ostatnio wyrósł na głównego rywala App Store.

E-sklep firmy Google może w najbliższym czasie wzbogacić się o płatności PayPal. Wpis na ten temat pojawił się na oficjalnej stronie firmy PayPal, ale został szybko usunięty. Być może była to pomyłka administratorów witryny, którzy zbyt wcześnie zamieścili informację o nowej usłudze. Jej wprowadzenie ułatwiłoby korzystanie z płatnych programów i gier osobom nieposiadającym kart kredytowych. Warto przy okazji zaznaczyć, że niedawno w polskiej wersji Android Marketu pojawiła się możliwość kupowania aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.