zdjęcia z Galaxy S 8

witam poczytałem dzisiaj o nowym flagowcu Galaxy S 8. Jest to metaliczny złoty telefon , z zakrzywionymi krawędziami podobny do galaxy S7. Firma samsung zrezygnowała z dotychczasowego przycisku home na rzecz loga jakim jest samsung a poza tym ma obsługiwać technologię 3D Touch , a interfejs ma obsługę Grace UX. nie jest to 100% zdjęcie telefonu ale takie pojawiła się w serwisie Slashleaks.

 

Spintires gra na PC część 2

Sukcesem naszej ciężkiej pracy jako kierowcy będzie odblokowanie kolejnego fragmentu mapy, oraz ukryte obiekty jak np; tartaki, stacje benzynowe i garaże.Trud naszej pracy wynagrodzi nam dostęp do coraz to nowszych modeli ciężarówek. Będzie możliwość dodatkowych usprawnień takich jak oświetlenie pojazdu, nowego ogumienia lub kabiny oraz dostaniemy zestaw naprawczy.

gra ma bardzo dobrą grafikę dzięki silnikowi graficznemu VeeEngine,wykorzystującego dobrodziejstwa Havok Physics, dlatego i słabe komputery poradzą sobie z tą grą.

Spintires gra na PC już do kupienia

witam nowiutka z premiery gra samochodowa już do kupienia . Kto grał w pierwszą część to wie o co chodzi .

Spintires jako gra jest zaawansowanym symulatorem jazdy .Grę rozpoczynamy pod koniec lat 80-tych XX wieku w byłym Związku Radzieckim, Mamy do dyspozycji kilka marek samochodów osobowych jak i ciężarowych .

Jeździmy po Rosyjskich lasach, polach i błocie z ładunkiem który trzeba dostarczyć na wyznaczone miejsce.

nowy Asus Zenbook UX303LN

witam przez przypadek wpadł mi taki wpis ... że latem tego roku 2014 będzie premiera nowego ultrabooka marki Asus.Model UX303LN jest podobny do Asusa UX32LN. Będzie wyposażony w kartę grafiki GeForce 840M. niż do UX32LN i otrzymał dotykowy wyświetlacz 13,3" o rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli.Procesor Haswella. Dodatkowa będzie wyposażony w niskonapięciowy procesor Intel Haswell , podobny do Core i7-4510U i dysk SSD 258 GB. Będzie posiadał 3 porty HDMI i USB. Grafika firmy Nivida GT 840 Mwaga Asusa wyniesie zaledwie 3,2 kg.cena będzie około 1230 $  

W chinach nie można używać win.8

witam czytałem ostatnio artykuł że administracja chińska nie można używać win.8. Jest to polecenie Microsoft , który i tak kończy wsparcie dla Windows XP. Jedynym rozwiązaniem chińczyków jest poczekać na nowszy system Windows 9. System rozprowadzany w darmowych dystrybucjach, z modelem biznesowym .A to dlatego że 50 % latopów w chinach ma zainstalowany system XP. 

Hot Zlot 2014 - czy to już pisać ?

wiem jest dopiero marzec 2014 rok a ja już marze o zlocie na ten rok. nie wiem gdzie odbędzie się tegoroczne spotkanie ale bardzo bym się cieszył jak bym na nim był i uczestniczył w spotkaniach. czytałem że to spaniałe przeżycie , ja już zbieram pieniądze w razie czego .możecie już pisać co myślicie z hot zlocie 2014 r. A nóż widelec redakcja zrobi nam niespodziankę na ten rok. w zeszłym roku trafnie wytypowałem gdzie odbędzie się H-Z 2013 i dostałem fajne upominki od redakcji. W tym roku będę śledził postępowania redakcji. na razie życzę szczęścia