Lethal Application 1.02

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To niezwykle dynamiczna i wciągająca strzelanina, która zasadami przypomina nieco popularnego i uwielbianego przez rzesze graczy Icy Tower. Naszym głównym zadaniem w jest jak najszybsze wspięcie się na wyznaczony na samej górze planszy poziom, którego przekroczenie automatycznie przenosi nas do kolejnego układu. Pnąc się w górę prowadzimy zaciekłą walkę z masą innych stworków, które skutecznie blokują nam drogę. Ciekawostką jaką bez wątpienia zaobserwujemy w grze jest sposób w jaki porusza się w powietrzu nasz bohater. Siła, która wprowadza go w ruch pochodzi od broni, której aktualnie używa. Nakierowując ją w dół nabiera on energii do uniesienia się w powietrze, a dodatkowym utrudnieniem jest zamiana kierunków ruchu z prawej na lewą i na odwrót. Bez wątpienia frustrujące będą niezrozumiałe napisy na początku i w trakcie trwania rozgrywki, ale można je szybko przewinąć używając klawisza "z".

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 18.01.2010 10:41

Piękna gra.
Po pobraniu zobaczyłem kupę krzaków jako nazwy plików, a po odpaleniu też krzaki i zwiecha.
Najlepsze jest to, że nawet nie wiadomo o co biega.
Cudowne japońskie gierki...

  #3 16.01.2010 17:54

coś nie tak z pobieraniem mam łącze 128 a idzie max 10 średnia ?7 może mniej bo zasysa z przerwami... zaczynam już drugi raz bo po ściągnięciu ok 50 MB pobieranie zakończyło się:/

  #2 16.01.2010 17:10
Zibizork   1 #1 15.01.2010 19:46

nie ma to jak dobre stare klimaty :)