Letni konkurs z Corelem!!!

Strona główna Aktualności

O autorze

Lato nadchodzi wielkimi krokami, już niedługo nadejdzie czas wakacyjnych wypraw i relaksu. Czymże jednak byłby urlop gdyby nie można go było w zimne wieczory powspominać oglądając piękne zdjęcia. Nie zawsze jednak niepowtarzalne zdjęcia udają się w stu procentach, na szczęście technika nie stoi w miejscu i wychodzi na przeciw naszym oczekiwaniom.

Wszyscy wiemy, że komputer i odpowiednie oprogramowanie pozwala na usuwanie wielu niedoskonałości fotografii, nie wszyscy jednak wiedzą jak do takiej korekty się zabrać. Nie jest to jednak wiedza tajemna i każdy z nas może stanąć na wysokości zadania. Aby tego dowieść rozpoczynamy konkurs dzięki, któremu przekonacie się, że każdy może upiększyć swoje zdjęcia i każdy może wygrać znakomite narzędzie wyspecjalizowane do obróbki fotografii cyfrowych.

Zadanie konkursowe jest bajecznie proste i polega na usunięciu czterech wad (m.in. efektu czerwonych oczu) ze specjalnie przygotowanej fotografii konkursowej. Zadanie to trzeba wykonać przy użyciu narzędzi dostępnych w programie Corel Paint Shop Pro X, którego polskojęzyczną wersję testową można pobrać ze strony producenta. Każdy kto poprawnie usunie wskazane wady ma szansę na wygranie jednego z 7 programów Corel Paint Shop Pro X PL! Zadanie konkursowe jest tym prostsze, że na łamach vortalu opublikowaliśmy właśnie artykuł i demonstrację w którym wszystko co trzeba zrobić zostało wyjaśnione - cała operacja nie powinna więc zająć więcej niż 5 minut :-)

Dla uczestników, którzy chcieliby dodatkowo wykazać się własną "inwencją twórczą" mamy dodatkową atrakcję! Oprócz wylosowanych szczęśliwców, nagrodzeni zostaną także Ci uczestnicy konkursu, którzy oprócz zadania podstawowego tj. usunięcia wskazanych wad wprowadzą dodatkowe elementy, zmiany bądź ulepszenia (np. wstawienie innego tła) na konkursowej fotografii. Na zwycięzcę w tej części konkursu czeka Corel Paint Shop Pro X PL i aparat cyfrowy Canon A430, a autorów dwóch wyróżnionych prac nagrodzimy programami Corel Paint Shop Pro X PL.

Warto wziąć udział w zabawie nie tylko ze względu na atrakcyjne nagrody, ale też wiedzę na temat retuszu fotografii, która z pewnością pozostanie po lekturze artykułu i obejrzeniu demonstracji.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie corel.dobreprogramy.pl

© dobreprogramy
s