r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Letnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Noc IT to nazwa cyklu spotkań współorganiowanych przez firmę Intel. Tym razem wydarzenie przenosi się do Wrocławia, gdzie 2 sierpnia w kawiarni Barbara przy ulicy Świdnickiej odbędzie się prezentacja biznesowego sprzętu. W trakcie warsztatów firma udostępni też nowości do testów.

Wrocławska edycja Nocy IT skupiać się będzie na nowoczesnych narzędziach i technologiach dla biznesu. W związku z tym nie mogło zabraknąć hybrydowych laptopów, mających gwarantować wyższe niż budżetowe urządzenia bezpieczeństwo. Ponadto pokazane zostanie rozwiązanie Intel Unite, które umożliwia bezprzewodowe łączenie z rzutnikiem.

Z nowości na rynku pamięci masowych firma zaprezentuje Intel Optane. Jest to połączenie nośnika pamięci 3D XPoint, kontrolerów pamięci i pamięci masowej, sieci Interconnect IP oraz oprogramowania. We Wrocławiu pojawią się także procesory z nowej rodziny Intel Xeon Scalable, która bezpośrednio zastępuje linię Intel Xeon E5 oraz E7.

r   e   k   l   a   m   a

Harmonogram spotkania

  • 18:45 Rejestracja uczestników
  • 19:00 Powitanie uczestników przez Centrum Kompetencyjne AB S.A.
  • 19:15 Prezentacja partnera handlowego
  • 19:30 Prezentacja firmy Intel
  • 20:30 Przerwa
  • 20:50 Warsztaty
  • 23:00 Zakończenie

Z racji sporego zainteresowania spotkaniami z cyklu Noc IT organizator uruchomił już możliwość zapisów na wydarzenie. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji. Swoją obecność należy zgłosić na stronie wydarzenia, szczegóły można znaleźć także na jego stronie na Facebooku.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.