Letnie promocje CRO - IrfanView

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się dwutygodniowa promocja na program IrfanView. Jest to piąta z cyklu letnich promocji, o których pisaliśmy na początku lipca.

Podczas pierwszego tygodnia promocji można wziąć udział w konkursie, którego nagrodami jest pięć licencji na program IrfanView. Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania i odrobina szczęścia!

Przez dwa tygodnie promocji, bedzię można też nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 55 zł netto (67 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych, w przypadku zamówień na kwotę powyżej 100 zł netto obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

IrfanView to szybka i ciesząca się bardzo dużą popularnością przeglądarka graficzna o rozbudowanych możliwościach. Odtwarza zarówno pliki graficzne jak i multimedialne oraz płyty Video CD. Umożliwia także, między innymi, katalogowanie plików, obróbkę i konwersję plików (również automatyczną), współpracę ze skanerem, dokonywanie zrzutów ekranowych, przygotowywanie wygaszaczy oraz wzbogacanie o opcjonalne moduły (plug-in'y) np. do odtwarzania plików muzycznych .mp3. Głównę siłę programu stanowią właśnie wspomniane plug-in'y - dzięki możliwości programu mogą być bardzo rozbudowane. Program jest bezpłatny do niekomercyjnego użytku, aby legalnie użytkować go w firmach należy wykupić licencję.

Przeglądarkę można pobrać w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Przeglądarki graficzne

© dobreprogramy
s