Letnie promocje CRO - Total Commander

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się dwutygodniowa promocja na program Total Commander. Jest to już siódma i ostatnia z cyklu letnich promocji, o których pisaliśmy na początku lipca.

Podczas pierwszego tygodnia promocji można wziąć udział w konkursie, którego nagrodami jest 10 licencji na program Total Commander. Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania i odrobina szczęścia!

Przez dwa tygodnie promocji, bedzię można też nabyć licencję na program z 5% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 102 zł netto (124,44 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Total Commander to kultowy wręcz menedżer plików (znany niegdyś pod nazwą Windows Commander). Program opiera się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych...

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Menedżery plików

© dobreprogramy
s