Letnie promocje CRO - WinRAR

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się dwutygodniowa promocja na program WinRAR. Jest to już szósta z cyklu letnich promocji, o których pisaliśmy na początku lipca.

Podczas pierwszego tygodnia promocji można wziąć udział w konkursie, którego nagrodami jest 15 licencji na program WinRAR. Wystarczy jedynie poprawnie odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania i odrobina szczęścia!

Przez dwa tygodnie promocji, bedzię można też nabyć licencję na program z 5% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 115 zł netto (140 zł brutto) za szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

WinRAR to popularny i uznawany za jeden z najlepszych, program do kompresji plików. Obsługuje własny format - RAR jak i najbardziej popularny - ZIP, a także nie w pełni (tzn. jedynie rozpakowuje) ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR i ISO, konwertuje do formatu TGZ i umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów. Wyspecjalizowane algorytmy kompresowania plików tekstowych, graficznych i muzycznych, co polepsza znacznie wydajność i prędkość kompresji. WinRAR "pakuje" w trybach: zwykłym, najlepszym i szybkim. Na szczególną uwagę zasługuje użycie algorytmu szyfrującego archiwa - AES (Advanced Encryption Standard) opartym na 128 bitowym kluczu. Dzięki AES użytkownik może być znacznie spokojniejszy o bezpieczeństwo danych.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Komresory plików

© dobreprogramy
s