Letnie promocje CRO - Zend Studio

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się dwutygodniowa promocja na programy z rodziny Zend Studio. Jest to już trzecia z cyklu letnich promocji, o których pisaliśmy na początku ubiegłego miesiąca.

Podczas pierwszego tygodnia promocji można wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w "walce", wystarczy zaproponować swój własny, szeroki opis funkcjonalny Zend Studio, dodatkowo uczestnicy konkursu muszą udzielić odpowiedzi na pytanie w jakich branżach oprócz oprogramowania działa firma Skulski Enterprises.

Na autorów 3 najlepszych opisów czekają pakiety Zend Studio, za 1 miejsce - Zend Studio Pro + Zend PHP certyfikat, 2 miejsce - Zend Studio Professional, 3 miejsce - Zend Studio Standard.

Ponadto przez dwa tygodnie promocji, bedzie można nabyć licencje na programy z nawet 25% rabatem.

Zend Studio to wieloplatformowe narzędzie będące jednym z najlepszych środowisk IDE dla programistów PHP. Umożliwia debugowanie i profilowanie (testowanie wydajności) skryptów, podpowiada składnie pisanego kodu oraz ułatwia poruszanie się po projekcie. Edytor zawiera zintegrowany debuger, co daje możliwość debugowania skryptów. Jest to bardzo przydatne gdy chcemy sprawdzić czy nasz skrypt będzie działać, a nie chcemy tego robić w przeglądarce. Ogromnymi zaletami programy jest rozbudowana pomoc, a także obszerna baza z zapisanymi wszystkimi funkcjami obsługiwanymi przez PHP. Funkcje te, podczas pisania skryptów pojawiają się, zgodnie z pisanym wyrazem, wraz z argumentami. Program jest w trzech odmianach - tańszej Standard, rozbudowanej Professional oraz najbardziej zaawansowanej Enterprise.

Wersję testową programu Zend Studio 4.02 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Tworzenie stron internetowych

© dobreprogramy
s