Level R na świąteczny weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Level R - ekscytujące, multiplayerowe wyścigi online dające możliwość współzawodnictwa z graczami z całego świata.

Darmowa rejestracja na stronie projektu umożliwia pierwsze zalogowanie się do gry i rozpoczęcie właściwej rozgrywki. W grze dostępne są 4 główne tryby wyścigów: Room list czyli lista pokoi, w których możemy spotkać znajomych, a później łączyć się z nimi w zespoły i cieszyć się wspólną zabawą z nimi, następnie Auto-join, gdzie zostajemy przerzucani do losowo wybranego pokoju, Quick race skąd trafiamy błyskawicznie do konkretnego wyścigu, w którym rywalizacja tym razem odbywa się z komputerowymi zawodnikami oraz Single race, w którym można ćwiczyć samemu w dowolnym trybie gry, na dowolnym torze i przez nieograniczony czas. Można również przeglądać i przechodzić różnego rodzaju misje.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

Grę rozpoczynamy z poziomu początkującego, po to by z każdym wyścigiem nabierać coraz większego doświadczenia. Wraz z nim powiększamy swój dorobek punktowy w postaci specjalnych jednostek będących czymś w rodzaju wirtualnej gotówki, dzięki której otrzymujemy możliwość odpowiedniego spersonalizowania i podniesienia standardu swojego bolidu co zwiększa z kolei nasze szanse na lepszą lokatę i ogólny ranking z każdym następnym rajdem.

Level R to bez wątpienia pozycja zasługująca na szczególną uwagę. Znajdziemy w niej praktycznie wszystko to czego doświadczamy w płatnych tytułach, realistyczna fizyka jazdy, również przy dużych prędkościach, doskonała grafika 3D wraz z przyzwoitym odwzorowaniem warunków pogodowych oraz pór w jakich odbywają się zawody, bogate możliwości rozbudowywania i tuningu własnych maszyn, ponadto kilkadziesiąt dostępnych modeli samochodów i to wielu licencjonowanych marek.

Te wszystkie cechy oraz dynamizm gry, a także znakomita oprawa graficzna jak i dźwiękowa Level R sprawiają, że fani gatunku z pewnością poczują się usatysfakcjonowani.

Grę Level R można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Wyścigi

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje Parasite Eve na PSP, czyli The 3rd Birthday oraz wyścigów Shift 2 Unleashed. W zapowiedziach przyglądamy się zaś bliżej szalonemu projektowi Asura's Wrath, komputerowej Twierdzy 3, a także drugiej części The Darkness.

© dobreprogramy