Lewandowski: Euro Star 2016 Lewandowski: Euro Star 2016 1.2.0

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lewandowski: Euro Star 2016 to gra piłkarska, sygnowana nazwiskiem słynnego polskiego zawodnika Roberta Lewandowskiego. Wcielamy się w niej właśnie w tego piłkarza, żonglując piłką, zdobywając kolejne punkty i ucząc się nowych sztuczek technicznych.

Zadaniem gracza jest tzw. piłkarska żonglerka, czyli rytmiczne odbijanie piłki. Sterujemy zawodnikiem, który jest bardzo podobny do patrona aplikacji, czyli Roberta Lewandowskiego. Na ekranie urządzenia pojawiają się okrągłe punkty, które wskazują, gdzie należy nacisnąć, aby odbić futbolówkę. Nie jest to łatwe zadanie, bo okręgi pojawiają się losowo i trzeba się wykazać refleksem. Celem jest, aby utrzymać piłkę w ruchu przez jak najdłuższy czas.

Za kolejne sukcesy osiągane w grze będziemy zdobywać wirtualną walutę. Pozwoli ona kupować kolejne elementy stroju zawodnika, np. buty, getry, spodenki lub koszulki. Niecierpliwi mogą zaś skorzystać z opcji mikropłatności. Ponadto, gra oferuje ciekawy element: udostępnianie nagrań z kolejnych serii żonglerek.

Grę można zintegrować z usługą Gry Google Play. Taki krok pozwoli synchronizować wyniki osiągane w aplikacji w chmurze Google, odblokowywać kolejne osiągnięcia oraz porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają inni gracze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!