Lewandowski: Euro Star 2016 1.2.0

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lewandowski: Euro Star 2016 to gra piłkarska, sygnowana nazwiskiem słynnego polskiego zawodnika Roberta Lewandowskiego. Wcielamy się w niej właśnie w tego piłkarza, żonglując piłką, zdobywając kolejne punkty i ucząc się nowych sztuczek technicznych.

Zadaniem gracza jest tzw. piłkarska żonglerka, czyli rytmiczne odbijanie piłki. Sterujemy zawodnikiem, który jest bardzo podobny do patrona aplikacji, czyli Roberta Lewandowskiego. Na ekranie urządzenia pojawiają się okrągłe punkty, które wskazują, gdzie należy nacisnąć, aby odbić futbolówkę. Nie jest to łatwe zadanie, bo okręgi pojawiają się losowo i trzeba się wykazać refleksem. Celem jest, aby utrzymać piłkę w ruchu przez jak najdłuższy czas.

Za kolejne sukcesy osiągane w grze będziemy zdobywać wirtualną walutę. Pozwoli ona kupować kolejne elementy stroju zawodnika, np. buty, getry, spodenki lub koszulki. Niecierpliwi mogą zaś skorzystać z opcji mikropłatności. Ponadto, gra oferuje ciekawy element: udostępnianie nagrań z kolejnych serii żonglerek.

Grę można zintegrować z usługą Gry Google Play. Taki krok pozwoli synchronizować wyniki osiągane w aplikacji w chmurze Google, odblokowywać kolejne osiągnięcia oraz porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają inni gracze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Robert Lewandowski ma swoją grę mobilną na Androida oraz iOS-a

23
15.06.2016  •  Łukasz Maślanka

W polskiej piłce nożnej dawno nie było gwiazdy tego formatu, jaką jest Robert Lewandowski z (jeszcze?) Bayernu Monachium. Popularny „Lewy” robi, co może, aby wycisnąć jak cytrynę chwile swojej największej chwały i angażuje się w coraz to nowe działania promocyjne. Piłkarz Bayernu Monachium próbuje nawet podbić rynek aplikacji mobilnych, a wszystko za sprawą gry Lewandowski: Euro Star 2016 wydanej na Androida oraz iOS. Trzeba przyznać, że aplikacja stworzona pod patronatem Roberta Lewandowskiego i z wykorzystaniem jego wizerunku jest udanym produktem. W grze wcielamy się w zawodnika, który…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 20.06.2016 16:36

fajna gra polecam

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych