r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lewandowski: Euro Star 2016 1.2.2

Strona główna iOS Gry Sportowe

Lewandowski: Euro Star 2016 to gra piłkarska, której patronem jest znany polski piłkarz Robert Lewandowski. Wcielamy się w niej właśnie w popularnego "Lewego", a naszym zadaniem jest żonglować piłką najdłużej, jak się da i zdobywać kolejne umiejętności.

W grze wykonujemy stary piłkarski trik, czyli żonglerkę. Sterujemy, dotykając pojawiających się losowo na ekranie urządzenia kropek, co sprawia, że piłka zostanie podbita w górę. Gra wymaga refleksu, bo okręgi służące do kopania piłki pojawiają się szybko i w różnych miejscach. Cel jest prosty: żonglować jak najdłużej.

r   e   k   l   a   m   a

Za wyniki osiągane w grze zdobędziemy wirtualną walutę. Pozwoli ona kupić nowe sztuczki techniczne przydatne podczas żonglowania piłką, a także nowe elementy stroju naszego wirtualnego piłkarza.

Lewandowski: Euro Star 2016 pozwala zalogować się za pomocą konta na Facebooku i w ten sposób szybko dzielić się grafikami dokumentującymi nasze wyniki osiągane w grze. Ciekawym narzędziem jest zaś możliwość udostępniania filmów, które prezentują kolejne serie naszych futbolowych żonglerek.

Gra jest dostępna za darmo, ale skorzystamy w niej z mikropłatności. Pozwalają one kupić za realną walutę nowe stroje, korki, getry itp., w które ubierzemy naszego zawodnika, a także nowe piłkarskie sztuczki i areny, na których będziemy grać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 18.06.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Robert Lewandowski ma swoją grę mobilną na Androida oraz iOS-a

23
OPROGRAMOWANIE 15.06.2016 | Łukasz Maślanka

W polskiej piłce nożnej dawno nie było gwiazdy tego formatu, jaką jest Robert Lewandowski z (jeszcze?) Bayernu Monachium. Popularny „Lewy” robi, co może, aby wycisnąć jak cytrynę chwile swojej największej chwały i angażuje się w coraz to nowe działania promocyjne. Piłkarz Bayernu Monachium próbuje nawet podbić rynek aplikacji mobilnych, a wszystko za sprawą gry Lewandowski: Euro Star 2016 wydanej na Androida oraz iOS. Trzeba przyznać, że aplikacja stworzona pod patronatem Roberta Lewandowskiego i z wykorzystaniem jego wizerunku jest udanym produktem. W grze wcielamy się w zawodnika, który…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.