Lewandowski: Euro Star 2016 Lewandowski: Euro Star 2016

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lewandowski: Euro Star 2016 to gra piłkarska, której patronem jest znany polski piłkarz Robert Lewandowski. Wcielamy się w niej właśnie w popularnego "Lewego", a naszym zadaniem jest żonglować piłką najdłużej, jak się da i zdobywać kolejne umiejętności.

W grze wykonujemy stary piłkarski trik, czyli żonglerkę. Sterujemy, dotykając pojawiających się losowo na ekranie urządzenia kropek, co sprawia, że piłka zostanie podbita w górę. Gra wymaga refleksu, bo okręgi służące do kopania piłki pojawiają się szybko i w różnych miejscach. Cel jest prosty: żonglować jak najdłużej.

Za wyniki osiągane w grze zdobędziemy wirtualną walutę. Pozwoli ona kupić nowe sztuczki techniczne przydatne podczas żonglowania piłką, a także nowe elementy stroju naszego wirtualnego piłkarza.

Lewandowski: Euro Star 2016 pozwala zalogować się za pomocą konta na Facebooku i w ten sposób szybko dzielić się grafikami dokumentującymi nasze wyniki osiągane w grze. Ciekawym narzędziem jest zaś możliwość udostępniania filmów, które prezentują kolejne serie naszych futbolowych żonglerek.

Gra jest dostępna za darmo, ale skorzystamy w niej z mikropłatności. Pozwalają one kupić za realną walutę nowe stroje, korki, getry itp., w które ubierzemy naszego zawodnika, a także nowe piłkarskie sztuczki i areny, na których będziemy grać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!