Libon Orange 4.19.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Telefonia internetowa (VoIP)
Pobierz program
lub zeskanuj:

Libon (dawniej Libon Call) to komunikator skierowany głównie dla klientów sieci Orange. Aplikacja przeznaczona jest dla rozmów VoIP. Wystarczy połączenie z Internetem, jak określa to pomarańczowy operator – najlepiej szerokopasmowym i najlepiej od Orange.

Aplikacja pozwala dzwonić do osób znajdujących się w każdym kraju w Europie i Ameryce Północnej. Na liście obsługiwanych państw znalazły się również bardziej egzotyczne propozycje, choćby zadzwonimy na Martynikę, Gujanę Francuską, Reunion czy Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych.

Libon umożliwia również rozmowy na terenie Polski i dzwonienie z całego świata do naszego kraju. Za połączenia musimy zapłacić. Orange przygotował specjalne pakiety, zależnie od potrzeb, możemy zdecydować się na 10 lub nawet 1000 minut. Za rejestrację w aplikacji oferowane są dodatkowe bonusy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Orange uaktualnia swój komunikator Libon – ale kto w erze Messengera chce jeszcze płacić za rozmowy?

16
04.08.2016  •  Mateusz Budzeń

Pomarańczowy operator sieci komórkowej wydał nową wersję komunikatora Libon. Aplikacja przeznaczona jest dla rozmów VoIP. Po połączeniu się z Internetem będziemy mogli dzwonić do osób znajdujących się w każdym kraju w Europie i Ameryce Północnej. Na liście obsługiwanych państw znalazły się również bardziej egzotyczne propozycje. Orange w oficjalnym komunikacje podaje, że w celu skorzystania z aplikacji potrzebne jest wyłącznie połączenie z Internetem, najlepiej szerokopasmowym i najlepiej od Orange. Zadzwonimy także poza Europę i Amerykę Północną – choćby na Martynikę, Gujanę Francuską,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi