r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Libon Orange 4.15

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Telefonia internetowa (VoIP)

Libon (dawniej Libon Call) to komunikator VoIP, pozwalający dzwonić na numery telefoniczne, skierowany głównie dla klientów sieci Orange. Wystarczy połączenie z Internetem, jak określa to pomarańczowy operator – najlepiej szerokopasmowym i najlepiej od Orange.

Aplikacja pozwala dzwonić na numery w każdym kraju Europy i Ameryki Północnej, ale to nie koniec. Na liście obsługiwanych państw znalazły się również bardziej egzotyczne propozycje – zadzwonimy na Martynikę, Gujanę Francuską, Reunion czy Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. Libon umożliwia również prowadzenie rozmów na terenie Polski i dzwonienie z całego świata do naszego kraju.

Za połączenia musimy zapłacić według cennika, który różni się zależnie od krajów, między którymi nawiązane zostanie połączenie. Orange przygotował specjalne pakiety, zależnie od potrzeb, możemyzdecydować się na 10 lub nawet 1000 minut.

Za rejestrację w aplikacji oferowane są dodatkowe bonusy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Orange uaktualnia swój komunikator Libon – ale kto w erze Messengera chce jeszcze płacić za rozmowy?

16
04.08.2016  •  Mateusz Budzeń

Pomarańczowy operator sieci komórkowej wydał nową wersję komunikatora Libon. Aplikacja przeznaczona jest dla rozmów VoIP. Po połączeniu się z Internetem będziemy mogli dzwonić do osób znajdujących się w każdym kraju w Europie i Ameryce Północnej. Na liście obsługiwanych państw znalazły się również bardziej egzotyczne propozycje. Orange w oficjalnym komunikacje podaje, że w celu skorzystania z aplikacji potrzebne jest wyłącznie połączenie z Internetem, najlepiej szerokopasmowym i najlepiej od Orange. Zadzwonimy także poza Europę i Amerykę Północną – choćby na Martynikę, Gujanę Francuską,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.