LibreOffice 3.4.1 wydany z licznymi poprawkami

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazało się kolejne wydanie pakietu biurowego LibreOffice. W wersji 3.4.1 wprowadzono szereg poprawek, w tym dotyczących takich programów jak Calc czy Writer.

W wydaniu 3.4.1 twórcy LibreOffice skupili się na eliminacji wykrytych wcześniej błędów. W programie Calc wprowadzono poprawki dotyczące importu lokalnego arkusza, plików HTML, usunięto również błąd w zamianie miejsc podczas wklejania tekstu z poszczególnych komórek. Sporo zmian pojawiło się również w edytorze tekstów Writer. Dodano między innymi iterator wykonujący tzw. sanity test, czyli przegląd funkcji mający na celu upewnienie się, czy program działa zgodnie z oczekiwaniami.

Poza tym naprawiono błędy występujące podczas eksportu plików we Writerze do formatu DOC, wprowadzono również brakujące elementy do okna Elementów w Math. Zreorganizowano kolumny dialogowe, aby poprawnie wyświetlały kierunek tekstu. Drobniejsze zmiany to zaktualizowana informacja o licencji, poprawki w słownikach, a także odświeżone ikony LibreOffice. Pełna lista zmian dostępna jest na stronach twórców projektu.

LibreOffice 3.4.1 można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję