r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LibreOffice – przetłumaczony interfejs użytkownika 5.4.5

Strona główna Mac Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ten dodatek zawieraj przetłumaczony na język polski interfejs użytkownika pakietu LibreOffice.

Tłumaczenie dostępne jest z prostym instalatorem. Po uruchomieniu należy wskazać położenie programu LibreOffice i zlecić instalację. Proces przebiega szybko i bezproblemowo. Po zakończeniu można zmienić język interfejsu w ustawieniach programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do LibreOffice, nie tylko dla studenta (2016)

54
21.09.2016  •  Anna Rymsza

OpenOffice i LibreOffice królują wśród bezpłatnych pakietów biurowych. Choć są często krytykowane, liczby nie kłamią – to najczęściej pobierane pakiety biurowe w naszej bazie programów. Ponieważ zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, przygotowałam zestawienie dodatków do tych pakietów. Myślałam głównie o studentach kierunków technicznych, ale znajdzie się tu też coś dla uczniów i zwykłych użytkowników. Przegląd przygotowałam korzystając z LibreOfficea, ale dodatki są uniwersalne i większość z nich będzie działać także z Apache OpenOffice. Jak instalować rozszerzenia? Przede…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.