Licytuj koszulki i pomóż dzieciom!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już niedługo XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcielibyśmy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy dzieciom z chorobami onkologicznymi. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :-)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach WOŚP 10 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki z naszej najnowszej "kolekcji", w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Koszulki posiadają nadruk z sympatyczną kompozycją, wykonane są z bardzo wysokiej jakości bawełny, nie schodzi z nich nadruk ani kolor. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z tegorocznego HotZlotu. Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do godz. 21:00, 10 stycznia 2010 roku - daty tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!

© dobreprogramy