reklama

Licytuj koszulki i pomóż dzieciom!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już niedługo XIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcielibyśmy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 15 "firmowych" koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL) i trzech wzorach z naszej aktualnej "kolekcji". Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Koszulki zostały zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby portalu dobreprogramy przez uznanych polskich producentów. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z HotZlotu 2010.

Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja. W przypadku przekroczenia 250 zł w danej aukcji, do koszulki dołączymy smycz i pamiątkowy dyplom. Jedna z aukcji dotyczy koszulki z plecakiem na notebooka - w przypadku przekroczenia 500 zł w tej licytacji dołączymy dodatkowo drugą koszulkę w dowolnym wzorze/rozmiarze oraz gadżety partnerów portalu. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do godz. 21:00, 9 stycznia 2011 roku - daty tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama