Licytuj koszulki i pomóż dzieciom!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już niedługo XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co rok, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcemy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy we wczesnym wykrywaniu nowotworów u dzieci. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku, nam w tym pomożecie :-)

W dniu dzisiejszym wystawiliśmy na aukcjach WOŚP 30 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają koszulki w czterech kolorach (czarny, khaki-brązowy, piaskowy, pomarańczowy) i różnych rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Koszulki licytujemy od symbolicznej złotówki. Wysyłkę opłaca redakcja. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do 11 stycznia 2009 roku.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!

© dobreprogramy