LiczyGram 1.9.1

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LiczyGram to niewielka aplikacja dedykowana osobom chorym na cukrzycę. Wspomaga obliczanie kilokalorii dla posiłku, jednostek insuliny jaką należy podać, gdy ten posiłek chce się zjeść, a także umożliwia rejestrowanie informacji o spożytych daniach.

Głównym zadaniem programu jest pomoc w obliczeniu dawki insuliny, jaką należy przyjąć po właśnie spożytym posiłku. LiczyGram wyposażony został w listę około tysiąca popularnych produktów możliwych do użycia podczas wykonywania obliczeń. Aplikacja bazuje na kalorycznej koncepcji ligockiej, pozwalając dodawać do bazy własne posiłki, definiować wskaźniki insuliny na 100 kcal i czasy podania dla poszczególnych posiłków, tworzyć archiwum wszystkich posiłków, a także rozwijać internetową bazę danych poprzez konfigurowanie nowych posiłków.

LiczyGram dostępny jest dla systemu Windows oraz platformy mobilnej Android. Program pozwala na obsługę wielu użytkowników z indywidualnymi ustawieniami oraz zawiera przydatny mechanizm ostrzeżeń i powiadomień o ewentualnych błędach w obliczeniach.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!