r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LiczyGram 1.9.1

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

LiczyGram to niewielka aplikacja dedykowana osobom chorym na cukrzycę. Wspomaga obliczanie kilokalorii dla posiłku, jednostek insuliny jaką należy podać, gdy ten posiłek chce się zjeść, a także umożliwia rejestrowanie informacji o spożytych daniach.

Galeria programu

Głównym zadaniem programu jest pomoc w obliczeniu dawki insuliny, jaką należy przyjąć po właśnie spożytym posiłku. LiczyGram wyposażony został w listę około tysiąca popularnych produktów możliwych do użycia podczas wykonywania obliczeń. Aplikacja bazuje na kalorycznej koncepcji ligockiej, pozwalając dodawać do bazy własne posiłki, definiować wskaźniki insuliny na 100 kcal i czasy podania dla poszczególnych posiłków, tworzyć archiwum wszystkich posiłków, a także rozwijać internetową bazę danych poprzez konfigurowanie nowych posiłków.

LiczyGram dostępny jest dla systemu Windows oraz platformy mobilnej Android. Program pozwala na obsługę wielu użytkowników z indywidualnymi ustawieniami oraz zawiera przydatny mechanizm ostrzeżeń i powiadomień o ewentualnych błędach w obliczeniach.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   31 #2 11.01.2016 16:14

Bardzo użyteczny program. Tym bardziej że częste to schorzenie, przede wszystkim u ludzi po 50 roku życia. Nieodpowiednie odżywianie robi swoje.

darek719   38 #1 15.12.2014 23:20

fajny i przejrzysty program :p

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.