Life Tracker Pro+ Life Tracker Pro+ 2014.1021.957.2162

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Life Tracker Pro+ działa tylko na urządzenia z Sensore Core potocznie zwanym krokomierzem. W przypadku Windows Phone posiadają go prawie wszystkie modele Lumii wydane w 2014 r. Dzięki Sensore Core nasz telefon może bez zbytniego obciążenia baterii zbierać informacje o naszych krokach i przebytych dystansach, aby następnie udostępnić je innym aplikacjom.

Aplikacja składa się z jednego ekranu głównego podzielonego na cztery zakładki. Każda z nich określa pewien przedział czasu, mamy więc: dziś, 7 dni, 30 dni, 365 dni. Na każdej z nich ujrzymy informacje i wykresy odnośnie swojej aktywności. Liczba kroków, przebyta odległość, czas, wysokość nad poziomem morza, temperatura, to tylko część z danych jakie tam znajdziemy. Całość podano w bardzo czytelnej formie. Niestety nie możemy modyfikować ustawionych schematów, kolejności informacji czy też ich zakresu.

Ciekawie działa opcja udostępniania naszych wyników. Po określeniu jakimi informacjami chcemy się podzielić Life Tracker Pro+ tworzy na ich podstawie infografikę. Aby zmobilizować nas do treningów program oferuje osiągnięcia. W łatwy sposób możemy sprawdzić które już posiadamy oraz co musimy zrobić aby odblokować kolejne. Life Tracker Pro+ dostępny jest za darmo, zawiera reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!