Life is Strange: Before the Storm Life is Strange: Before the Storm

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Life is Strange: Before the Storm jest trójwymiarową grą przygodową stanowiącą fabularne wprowadzenie do Life is Strange, wielokrotnie nagradzanego tytułu autorstwa studia DONTNOD Entertainment.

Gra przedstawia historię zbuntowanej nastolatki. Wcielamy się w postać 16-letniej Chloe Price, która nawiązuje przyjaźń z Rachel Amber, czyli lubianą przez wszystkich dziewczyną ze szkoły. W pewnym momencie na jaw wychodzi rodzinny sekret Rachel, a jej życie wywraca się z tego powodu do góry nogami. Wspólnie ze swoją nową koleżanką, Chloe, Amber stara się przetrwać ciężkie chwile.

Life is Strange: Before the Storm skupia się na eksploracji lokacji oraz śledzeniu kolejnych wątków fabularnych. Podejmując decyzje mamy wpływ na przebieg zdarzeń i możemy doprowadzić do jednego z wielu zakończeń opowieści. Nie musimy obawiać się, że utkniemy ze względu na skomplikowane zagadki logiczne, gdyż takowe nie pojawiają się w opisywanej produkcji.

Wersja na Androida dostępna jest w formie dema. Po jego ukończeniu możemy nabyć pełny epizod lub zakupić wszystkie odcinki Life is Strange: Before the Storm.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!