r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lifehacker - Life hacks, tips 3.0

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne

Lifehacker - Life hacks, tips to aplikacja dostarczająca najnowsze teksty, filmy i podcasty opublikowane na łamach serwisu internetowego Lifehacker.

Galeria programu

Zaletą aplikacji jest jej wygląd, utrzymany w zgodzie z wytycznymi Material Design oraz prostota obsługi. Wyświetla ona treści z Lifehackera, na bieżąco synchronizując nowe publikacje z naszym urządzeniem. Teksty są podane w czytelny sposób, na białym tle, możemy również skorzystać z opcji zmieniania rozmiaru czcionki oraz tłumaczenia - wtedy aplikacja przeniesie nas na stronę mobilną Tłumacza Google. Artykuły możemy grupować w sekcji Ulubione, a także wygodnie je udostępniać za pomocą przycisku odnoszącego do androidowego mechanizmu dzielenia się treściami.

Program pozwala oszczędzać dane internetowe, dając możliwość wyboru, czy zdjęcia do tekstów oraz podcasty będą synchronizowane tylko przez połączenie Wifi lub także wtedy, gdy używamy internetu mobilnego. Możemy również zasubskrybować powiadomienia, które poinformują nas o pobraniu przez program nowych treści z Lifehackera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.