Lifehacker - Life hacks, tips Lifehacker - Life hacks, tips 3.0

Strona główna Android Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lifehacker - Life hacks, tips to aplikacja dostarczająca najnowsze teksty, filmy i podcasty opublikowane na łamach serwisu internetowego Lifehacker.

Zaletą aplikacji jest jej wygląd, utrzymany w zgodzie z wytycznymi Material Design oraz prostota obsługi. Wyświetla ona treści z Lifehackera, na bieżąco synchronizując nowe publikacje z naszym urządzeniem. Teksty są podane w czytelny sposób, na białym tle, możemy również skorzystać z opcji zmieniania rozmiaru czcionki oraz tłumaczenia - wtedy aplikacja przeniesie nas na stronę mobilną Tłumacza Google. Artykuły możemy grupować w sekcji Ulubione, a także wygodnie je udostępniać za pomocą przycisku odnoszącego do androidowego mechanizmu dzielenia się treściami.

Program pozwala oszczędzać dane internetowe, dając możliwość wyboru, czy zdjęcia do tekstów oraz podcasty będą synchronizowane tylko przez połączenie Wifi lub także wtedy, gdy używamy internetu mobilnego. Możemy również zasubskrybować powiadomienia, które poinformują nas o pobraniu przez program nowych treści z Lifehackera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!