r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lifeless Planet dostępne w Early Access na Steamie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wyobraź sobie, że jesteś astronautą, który został wysłany na planetę, będącą jedną z niewielu we wszechświecie, gdzie mogło wytworzyć się życie. Niestety, okazuje się, że ciało niebieskie jest niegościnnym pustkowiem, ale sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy odkrywasz opuszczoną, radziecką stację badawczą.

Lifeless Planet jest grą produkcji Stage 2 Studios, która powstała dzięki dotacjom na Kickstarterze. Zamysłem twórców, było stworzenie projektu, który oddawałby ducha takich produkcji jak ICO czy Another World.

Historia toczy się wokół odkrycia naukowców, którzy w ciągu ostatnich kilku lat odkryli ponad 1000 nowych planet poza naszym układem solarnym, zaś kilka z nich może być podobnych do ziemi. Gracz uda się na jedną z takich planet by szybko odkryć, że jest ona zupełną pustynią, do tego byli już na niej jacyś odkrywcy, wiele lat temu. Rozpocznie się walka o wyjaśnienie pobytu innych ludzi w tak niegościnnym miejscu. Żeby jednak nie było zbyt sztampowo, do historii dorzucono wątek kobiety, za która zostawia graczowi zielone ślady na ziemi. Pytanie tylko, czy prowadzi ona bohatera do upragnionego celu, czy chce doprowadzić do jego śmierci.

r   e   k   l   a   m   a

Dostęp do wersji beta gry, za kwotę 12,99 euro, możecie uzyskać tutaj. Aktualne informacje odnośnie postępu nad Lifeless Planet możecie znaleźć na Facebooku lub Twitterze.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.