Lifesum licznik kalorii

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lifesum licznik kalorii to aplikacja, która pozwala na bieżąco śledzić liczbę spalanych kalorii i ustalić najlepszą dietę. W wersji darmowej, dane z Lifesum można eksportować do programu Google Fit.

Po zainstalowaniu Lifesum, aplikacja pyta o wiek, płeć, wagę i wzrost. Na podstawie tych danych oblicza, ile kalorii dziennie należy spożyć, wyszczególnia też spożycie węglowodanów, białka i tłuszczów. Pozwala też dodawać wypite szklanki wody, tworząc w ten sposób obraz nawyków żywieniowych i dietetycznych użytkownika. W aplikacji znajdziemy też rekomendowane produkty na śniadanie, lunch, obiad lub kolację, wraz z liczbą kalorii, którą powinniśmy spożyć podczas posiłku w danej porze dnia. Dane z aplikacji można synchronizować ze stroną internetową Lifesum, po wcześniejszym założeniu konta.

Program Lifesum w wersji darmowej pozwala skorzystać z jednej diety, nazwanej Standardową. Po wykupieniu abonamentu do konta Gold zyskamy dostęp do dodatkowych funkcji programu: 29,99 zł miesięcznie lub 25 zł za miesiąc, jeśli opłacimy trzy miesiące z góry. Pozwala on skorzystać z dodatkowych opcji synchronizacji Lifesum z innymi serwisami, jak Withings, Runkeeper, Fitbit, Jawbone i Endomondo. Konto Gold pozwala korzystać z diet Premium, np. wysokobiałkowej, dodawać nieograniczoną liczbę posiłków w aplikacji Lifesum, poznawać szczegółowe dane o składnikach odżywczych każdego produktu, notować w notatniku postępy w odchudzaniu, a także śledzić zmiany w obwodzie talii lub ramion.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi łatwiej trzymać dietę

44
04.01.2016  •  Anna Rymsza

Z rozpoczęciem kolejnego roku niektórzy z Was zapewne postawili przed sobą nowe cele. Jednym z popularniejszych „noworocznych postanowień” jest zrzucenie kilku zbędnych kilogramów albo zmiana diety. Aby pomóc Wam w tej trudnej czynności przygotowaliśmy zestawienie aplikacji, które posłużą do liczenia kalorii, monitorowania wagi lub pomogą zmienić nawyki żywieniowe. MyFitnessPal MyFitnessPal to niezmiennie najlepsza aplikacja, która pozwala śledzić co jemy, orientacyjnie zliczać kalorie zjedzone i spalone, oraz monitorować ilość przyjętych składników odżywczych. Do jej zalet należy doliczyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi