r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Light Decor Paradyż - kolejny program do aranżacji wnętrz

Strona główna Aktualności

Nasz dział Programy wzbogacony został o kolejną bezpłatną aplikację do aranżacji wnętrz - Light Decor Paradyż.

Light Decor Paradyż to bezpłatny program do aranżacji wnętrz, pozwalający na projektowanie różnego rodzaju pomieszczeń z użyciem z bogatej bazy płytek Ceramiki Paradyż. Pracę z programem rozpoczyna się w trybie 2D, który pozwala na zdefiniowanie pomieszczenia o różnych kształtach i wymiarach, umiejscowienie okien i drzwi czy ścianek działowych. W zdefiniowanym pomieszczeniu można następnie ustawiać różnego rodzaju meble (kuchenne, łazienkowe czy pokojowe), a także armaturę i ceramikę sanitarną (umywalki, kabiny prysznicowe) oraz inne elementy wyposażenia (grzejniki, lustra itp.). Przechodząc do trybu 3D, na powierzchnie ścian i podłóg można następnie nanosić różnego rodzaju płytki wraz z dekoracjami, pojedynczo lub na całych obszarach. Gotowy projekt można zapisać na dysku. Możliwe jest także zapisanie w postaci pliku graficznego konkretnego widoku 3D projektu, a także listy użytych elementów wyposażenia.

Light Decor Paradyż został stworzony dla firmy Ceramiki Paradyż przez firmę CAD Projekt - znaną z wyspecjalizowanych, profesjonalnych systemów branżowych, takich jak CAD Kuchnie i CAD Wnętrza. Warto dodać, że łamach vortalu dostępny jest do pobrania także bezpłatny program Power NET+ (znany wcześniej jako NET+ Interior Design) CAD Projektu. To zresztą właśnie Power NET+ jest podstawą aplikacji Light Decor Paradyż.

Przypominamy, że na łamach vortalu dostępny jest poradnik Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów - pierwszy, kompleksowy zbiór darmowych aplikacji tego typu w polskim Internecie, którego lekturę polecamy.

Light Decor Paradyż, Power NET+ i inne programy tego typu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.