Light Flow Light Flow 3.99.00

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Light Flow możliwe jest bardzo dokładne zarządzanie powiadomieniami za pomocą elementów wyposażenia urządzenia. Aplikacja wspiera powiadomienia systemowe, jak i z aplikacji firm trzecich np. dla powiadomień kalendarza Google, poczty GMail, wiadomości SMS/MMS, nieodebranych połączeń czy niskim stanie baterii.

Zarządzanie sposobem powiadomień prowadzone jest dla każdej aplikacji osobno. Light Flow pozwala także na przypisywanie innych reakcji do poszczególnych kontaktów. Dodatkowe możliwości to obsługa powiadomień systemowych, wyskakujących okien i automatycznego włączania ekranu. Użytkownik znajdzie tu także powiadomienia poprzez wbudowaną diodę powiadomień (możliwa konieczność posiadania dostępu root, w zależności od używanego modelu), wraz z ustalaniem tempa i długości migania.

Powiadomienia mogą korzystać z ustalonego dźwięku, włącznie z kontrolą głośności, ustalania, czy powiadomienie w tej formie jest dostępne podczas rozmowy lub włączonego ekranu, dodatkowo zarządzaniem powtarzaniem dźwięków co określony czas. Podobnie w wypadku powiadomień za pomocą wibracji, z kontrolą i możliwością powtarzania taką jak przy dźwiękach, dodatkowo z wyborem stylu wibracji, oraz ich włączania tylko gdy telefon jest wyciszony

Light Flow udostępnia również dwa widgety na pulpity: jeden jest tak naprawdę debugerem przeznaczonym dla osób tworzących aplikacje do sprawdzania stanu powiadomień, drugi pozwala w zależności od konfiguracji np. na szybkie wyciszenie wszystkich powiadomień zapewnionych przez aplikację. W wersji Light jest ona zupełnie darmowa, nie zawiera również żadnych reklam. Dostępna jest również rozszerzona wersja płatna, która automatycznie i bez konieczności konfiguracji wspiera znacznie więcej aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!