r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Light Table 0.6.7

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Light Table to innowacyjne środowisko programistyczne, którego proces tworzenia finansowany jest ze środków zebranych podczas inicjatywy w serwisie Kickstarter. Jego głównym założeniem jest lekkość, prostota obsługi i łatwy dostęp do dokumentacji kodu, nad którym pracujemy.

Galeria programu

Program tworzony jest przez Chrisa Grangera, który olbrzymią wagę przywiązuje do prostoty obsługi. Uruchamiając Light Table odnieść można wrażenie, że do czynienia mamy z bardzo ograniczonym funkcjonalnie edytorem tekstu, a nie platformą programistyczną do pisania kodu w wielu językach. Większość przestrzeni środowiska przeznaczona została na wyświetlanie kodu, brak w nim domyślnie różnego rodzaju menedżerów projektów itp., jednak wywołane one mogą być z użyciem odpowiednich opcji.

Light Table wyposażony został w mechanizm kart, pozwalający na pracę z wieloma plikami jednocześnie, kolorowanie składni, obsługę dużej ilości skrótów klawiszowych, funkcję nawigatora oraz konsoli. Narzędzie pozwala programiście na pracę w trybie pełnoekranowym, oferuje przejrzysty i dopracowany wizualnie edytor kodu, a także bardzo prosty i zarazem funkcjonalny mechanizm przestrzeni pracy, pozwalający pracować nad różnymi projektami skupiającymi wiele plików z kodem źródłowym.

Uwaga!

  1. Środowisko Light Table znajduje się obecnie we wczesnej fazie rozwoju. W obecnej wersji nie jest dostępna pełna, zapowiadana przez twórcę funkcjonalność, a oferowane aktualnie opcje mogą nie działać prawidłowo.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #3 16.05.2016 23:03

@Anonim (niezalogowany): No fakt, jeden z lepszych

  #2 20.04.2016 18:25

Czym on się różni od Atoma?

  #1 09.07.2014 14:03

Najlepszy interaktywny edytor jaki do tej pory widziałem.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.