r   e   k   l   a   m   a
reklama

LightScribe w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafił ciekawy i niezwykle prosty w obsłudze kreator tworzenia etykiet LightScribe.

LightScribe to technologia tworzenia etykiet poprzez wypalanie ich światłem laserowym bezpośrednio na powierzchni płyty. Tworzenie profesjonalnie wyglądających etykiet jest bardzo łatwe: wystarczy nagrać płytę, następnie ją odwrócić i wypalić etykietę. Nagrywanie i wypalanie odbywa się w tym samym napędzie. Napęd DVD obsługujący technologię LightScribe wypala laserem obraz na warstwie pokrywającej stronę płyty LightScribe niezawierającą danych. W systemie LightScribe nie używa się atramentu, który mógłby się rozmazywać, papieru, który by się zwijał, ani żadnych klejów. LightScribe Template Labeler to bardzo prosty program pozwalający na szybkie tworzenie i edytowanie etykiet LightScribe. Aplikacja posiada w swojej bazie wiele gotowych szablonów przeznaczonych do natychmiastowego użytku. Dodatkowo poza standardowymi wzorami użytkownik posiada możliwość pobrania kolejnych z Internetu.

Najnowszą wersję aplikacji LightScribe Template Labeler 1.10.23.1 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Biuro -> Tworzenie wizytówek i etykiet

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial