LightX LightX 2.1.1

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

LightX to edytor zdjęć, który oferuje wiele przydatnych narzędzi do poprawiania i modyfikowania rozmaitych fotografii.

Co prawda standardowe opcje w zakresie edycji zdjęć nie należą do najważniejszych cech programu LightX, to i tak warto wspomnieć, że pozwala on na regulowanie jasności, kontrastu, ekspozycji, odcienia, nasycenia, intensywności, cieni, barw, świateł, temperatury, przyćmienia i koloru, a dodatkowo umożliwia nakładanie efektów ostrości, w tym między innymi rozmycia obiektywu, tła i maskowania.

W przypadku LightX znacznie ciekawiej prezentują się inne funkcje, dzięki którym można ulepszać selfie i portrety (automatyczne i manualne wygładzanie zdjęć, filtry upiększające, usuwanie niedoskonałości z twarzy, zmiana koloru włosów i fryzury, wybielanie zębów, rozmazywanie tła), zmieniać kształt sylwetki osoby widocznej na zdjęciu, dodawać filtry (retro, czerń i biel, drama, analog i wiele innych), a także efekty karykatury i kreskówki.

LightX pozwala na wycinanie tła i wstawianie zamiast niego jakiekolwiek innego krajobrazu lub dodawanie posiadanej wycinki do innej fotografii. Skoro już mowa o fotomontażach, to należy dodać, że program umożliwia także łączenie zdjęć przy użyciu rozmaitych trybów, takich jak np. przyciemnienie czy rozjaśnienie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!