r   e   k   l   a   m   a
reklama

Lightning wraca do Thunderbirda 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Trzecia wersja Thunderbirda została wydana już jakiś czas temu, ale dopiero teraz pojawiła się nowa wersja dodatku Lightning kompatybilna z Thunderbirdem 3.

Lightning to popularne wśród użytkowników Thunderbirda rozszerzenie, które udostępnia funkcjonalność kalendarza Sunbird bezpośrednio w kliencie poczty. Rozszerzenie to działa także w innej aplikacji Mozilli, SeaMonkey. Wraz z wydaniem Thunderbirda 3.0 użytkownicy niestety musieli jednak na jakiś czas rozstać się ze swoim kalendarzem - Lightning nie był kompatybilny z najnowszą wersją programu pocztowego.

Wydana właśnie wersja 1.0 beta1 rozszerzenia Lightning rozwiązuje ten i szereg innych problemów. Oprócz kompatybilności z Thunderbirdem 3.0 dodano obsługę Seamonkey 2.0, widoki przełączane w kartach, możliwość definiowania wielu alarmów dla jednego zdarzenia oraz obsługę protokołu CalDAV. Jak zapewniają twórcy, zmniejszono też zapotrzebowanie na pamięć RAM oraz poprawiono ogólną wydajność rozszerzenia.

Lightning 1.0 beta1 można pobrać bezpośrednio ze strony domowej projektu w wersjach na Windows, Linux i Mac OS.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów