r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lightning wraca do Thunderbirda 3

Strona główna Aktualności

Trzecia wersja Thunderbirda została wydana już jakiś czas temu, ale dopiero teraz pojawiła się nowa wersja dodatku Lightning kompatybilna z Thunderbirdem 3.

Lightning to popularne wśród użytkowników Thunderbirda rozszerzenie, które udostępnia funkcjonalność kalendarza Sunbird bezpośrednio w kliencie poczty. Rozszerzenie to działa także w innej aplikacji Mozilli, SeaMonkey. Wraz z wydaniem Thunderbirda 3.0 użytkownicy niestety musieli jednak na jakiś czas rozstać się ze swoim kalendarzem - Lightning nie był kompatybilny z najnowszą wersją programu pocztowego.

Wydana właśnie wersja 1.0 beta1 rozszerzenia Lightning rozwiązuje ten i szereg innych problemów. Oprócz kompatybilności z Thunderbirdem 3.0 dodano obsługę Seamonkey 2.0, widoki przełączane w kartach, możliwość definiowania wielu alarmów dla jednego zdarzenia oraz obsługę protokołu CalDAV. Jak zapewniają twórcy, zmniejszono też zapotrzebowanie na pamięć RAM oraz poprawiono ogólną wydajność rozszerzenia.

r   e   k   l   a   m   a

Lightning 1.0 beta1 można pobrać bezpośrednio ze strony domowej projektu w wersjach na Windows, Linux i Mac OS.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.