r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lightroom 3.4 RC i Camera RAW 6.4 RC obsługuje nowy sprzęt

Strona główna Aktualności

Na stronach Adobe Labs udostępnione zostały wersje RC (Release Candidate) Adobe Photoshop Lightroom 3.4 oraz Camera Raw 6.4.

Do wersji RC obu programów wprowadzona została obsługa kolejnych modeli aparatów i obiektywów. Obsługa plików RAW została poszerzona o te zapisane przez Canony EOS Rebel T3 i T3i (600D i 1100D), Hasselblada H4D-40, Olympusy E-PL1, PL-2, XA-1, oraz Samsunga NX11. Poprawiono sporą liczbę profili obiektywów, dzięki którym możliwe jest precyzyjne usuwanie zniekształceń i aberracji chromatycznych, a ponadto kolekcja profili została poszerzona o 10 profili przeznaczonych dla szkieł firm Nikon, Canon, TAMRON, Sigma i Leica.

Ponadto w Lightroom 3.4 RC i Camera Raw 6.4 RC poprawiono szereg znalezionych w poprzednich wydaniach błędów. Pełną listę poprawek można znaleźć na blogu Adobe Labs. Użytkownicy wydań RC mogą zgłaszać błędy i uwagi na forum testerów Photoshop Lightroom oraz forum Camera Raw.

r   e   k   l   a   m   a

Adobe Photoshop Lightroom 3.4 RC dla Windows i Mac OS X można pobrać z naszego portalu. Program znajduje się w dziale Programy -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć. Camera Raw 6.4 RC dla Windows i Mac OS X można pobrać ze strony Adobe Labs. Camera Raw 6.4 RC przeznaczony jest do pracy z Adobe Photoshop jedynie w wersji CS5. Stabilne wersje programów mogą jeszcze zostać wzbogacone o obsługę kolejnych modeli aparatów i obiektywów.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.