r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lightspark 0.5.3

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lightspark to open source'owa alternatywa dla popularnego Adobe Flash Playera, umożliwiająca wyświetlanie w przeglądarce internetowej animacji i innych elementów stron internetowych, które stworzone zostały w technologi Flash. Komponent napisany został w języku C\C++, wspiera wirtualną maszynę AVM2 oraz większość najnowszych formatów opracowanych przez Adobe. Lightspark oparto w całości o OpenGL, dzięki czemu możliwe jest szybkie wyświetlanie materiałów wideo, kształtów geometrycznych itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Boguszek   5 #5 23.01.2015 12:31

Nie działają gry na nk pod FF 36 na chrome ok polecam !

  #4 07.12.2011 10:31

do YT to sobie HTML5 włączcie mając w nosie flasha :D

adi84   3 #3 07.12.2011 09:27

Alternatywa jak alternatywa, ale czy użyteczna jak na moje to bardzo słabo wypada. Przed instalacją polecam odinstalowanie Flash Playera dla firefoxa.

  #2 06.12.2011 17:27

można prosić o jakieś komentarze? ktoś tego używał? działa? :)

  #1 06.12.2011 16:33

Nawet działa .Ale nie wyświetla miniatur na YT i nie wszystkie filmiki chodzą dał by radę gdyby można było przełączyć pomiędzy programami (AFP-L) .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.