Lilly

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lilly to kalendarz dla kobiet, pozwalający śledzić cykl menstruacyjny, owulację i przyjmowanie środków antykoncepcyjnych. W aplikacji można też zapisywać dodatkowe informacje, jak stosunki, temperatura ciała, waga i tym podobne.

Kalendarz jest bardzo prosty w obsłudze i estetycznie prezentuje wprowadzone dane. W dzienniku można uzupełniać informacje o nastroju, przyjmowanych lekach, diecie, ćwiczeniach i niespodziewanej menstruacji. W widoku kalendarza można sprawdzić orientacyjne terminy menstruacji na cały rok. Co ważne, poradzi sobie z nieregularnymi cyklami.

Dane można zabezpieczyć PIN-em. Aplikacji towarzyszy wygodny widżet na ekran domowy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cykl menstruacyjny, owulacja i zdrowie – najlepsze aplikacje dla kobiet (2016)

62
03.10.2016  •  Anna Rymsza

Aplikacje mobilne pomagają w wielu obszarach życia, także dostępnych tylko dla kobiet. Dziś przedstawiam Wam kilka bardzo dobrych aplikacji do monitorowania cyklu miesiączkowego i różnych symptomów, które towarzyszą zmianom, zarówno pod kątem starania się o ciąże, jak i unikania jej. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja nie zastąpi sumiennej kontroli organizmu i że skuteczność naturalnej antykoncepcji bardzo zależy od stanu zdrowia i trybu życia kobiety, a także od doświadczenia, znajomości własnego ciała i koniecznie współpracy w związku. Nawet nieprzesypianie całej nocy ma wpływ na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy