LilyView LilyView 1.4.1

Strona główna Mac Grafika Przeglądarki graficzne
Pobierz program

LilyView to bardzo minimalistyczna przeglądarka zdjęć. Atutem aplikacji jest jej szybkość oraz obsługa gestów.

Program pozbawiony jest zbędnego interfejsu, tak aby całą uwagę można było skupić na wyświetlanym zdjęciu. Dopiero po najechaniu kursorem myszy na jego okno wyświetli się interfejs, który i tak ograniczony jest do niezbędnego minimum. Zdjęcia możemy przeglądać używając klawiatury, a także gładzika wykorzystując gesty, podobnie jak na ekranie smartfona. Jeśli do Maca podłączony jest kontroler LeapMotion, możliwa jest również obsługa za pomocą gestów rąk w powietrzu.

Przeglądarka działa bardzo szybko i płynnie, jest to jedna z jej największych zalet. Program obsługuje wszystkie popularne formaty plików graficznych, w tym pliki raw i dokumenty Photoshopa. Wystarczy otworzyć dowolne zdjęcie w katalogu i od razu można przeglądać wszystkie po kolei. Dodatkową możliwością jest współpraca z żarówkami Philips HUE. Program potrafi kontrolować poziom oświetlenia podczas przeglądania zdjęć na pełnym ekranie.

LilyView to przeglądarka urzekająca swoją prostotą, a wiele sposobów na przeglądanie zdjęć czyni ją bardzo wygodną w użytkowaniu. Program dostępny jest w wersji próbnej. Pełną wersję można zakupić za pośrednictwem Mac App Store.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!