r   e   k   l   a   m   a
reklama

LimeWire powraca dzięki zespołowi Secret Dev Team

Strona główna Aktualności

O autorze

Zablokowany wyrokiem sądu program P2P LimeWire powraca. Aplikacja została wskrzeszona przez zespół Secret Dev Team.

Nie minął nawet miesiąc od decyzji amerykańskiego sądu, który nakazał wydawcy LimeWire zakończenie wsparcia oraz zaprzestanie udostępniania programu. Jak można się było tego spodziewać, projekt został wskrzeszony - przez niezależną grupę Secret Dev Team. Program nosi teraz nazwę LimeWire Pirate Edition, bazuje na wersji 5.6 beta wydanej krótko przed zamknięciem programu. Jak dowiedział się TorrentFreak, aplikacja jest teraz nawet lepsza od wcześniejszych wydań. Wszystkie funkcje dostępne dotychczas w płatnej wersji Pro zostały wprowadzone do nowej aplikacji za darmo.

LimeWire Pirate Edition dostępny jest obecnie w wersji dla systemu Windows, całkiem możliwe, że wkrótce pojawią się też wydania dla Linuksa i Mac OS X. Aplikacja udostępniana jest za pośrednictwem sieci BitTorrent i jak zapewniają twórcy nie zawiera ani programów typu adware, ani spyware. Wygląda na to, że zabiegi organizacji RIAA, która doprowadziła do zamknięcia LimeWire, okazały się mało skuteczne. Zresztą, nie trzeba było wielkiej wyobraźni, aby przewidzieć taki rozwój wypadków.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane