Limitowana edycja Nero 7 Premium

Strona główna Aktualności

O autorze

Do sprzedaży w Polsce wprowadzona została limitowana edycja pakietu multimedialnego Nero 7 Premium z wbudowanym dodatkiem "MP3 Power Pack", umożliwiającym przekonwertowanie dowolnej ilości ulubionych utworów na pliki w formacie MP3 lub mp3PRO i odtwarzanie ich na dowolnym sprzęcie.

Główną zaletą standardu mp3PRO jest lepsza jakość dźwięku przy o połowę mniejszym strumieniu danych (bit rate), co oznacza oszczędność połowy miejsca na dysku komputera. Pliki MP3 z prędkością (bit rate) 64 kBit/s nie posiadają wystarczającej ilości bitów do kompresji całego pasma widma audio. Przy wysokich częstotliwościach, dźwięk jest nieostry i traci tonalną czystość. Utwory zakodowane przy użyciu mp3PRO z prędkością kodowania 64kBit/s zapewniają prawie jakość CD, co odpowiada prędkości 128 kBit/s.

Limitowana edycja Nero 7 Premium z dodatkiem MP3PRO dostępna jest w cenie normalnej wersji - za ok. 289 zł brutto. Warto dodać, że dotychczasowi posiadacze pakietu Nero 7 Premium mają prawo do pobierania bezpłatnych aktualizacji ze strony producenta. Więcej informacji o oprogramowaniu Nero na można znaleźć na stronie www.nero7.pl

Wersja testowa pakietu znajduje się do pobrania w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Pakiety multimedialne

© dobreprogramy
s