r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LinOS – bezpieczny system operacyjny

Strona główna Aktualności

Firma OpenOffice Polska, producent polskiej wersji pakietu biurowego OpenOffice przy współpracy z magazynem Linux+ przygotowała własną dystrybucję Linuksa dedykowaną do bezpiecznego korzystania z Internetu.

LinOS jest samodzielnym systemem operacyjnym zawierającym oprogramowanie służące do łączenia się z Internetem. System za każdym razem uruchamiany jest z płyty CD co oznacza że nie może być on zmodyfikowany przez wirusy. Projekt jest skierowany do osób, które w pewnych sytuacjach wymagają zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa w czasie połączenia z Internetem i chcą mieć pewność, że ich dane nie zostaną przechwycone przez program szpiegujący.

System posiada możliwość łączenia się za pomocą Neostrady, Netii Net24 (modem speedtouch), Blueconnect, WiFi i siecią lokalną, dostępne są narzędzia do łatwej konfiguracji tych połączeń. System LinOS można pobrać ze strony producenta, wielkość pliku to 302MB.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.