r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LingLing Nauka Angielskiego

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski

LingLing Nauka Angielskiego to niewielka aplikacja, która ma za zadanie uczyć języka angielskiego poprzez zabawę. Gra jest przeznaczona zarówno dla najmłodszych, jak i starszych użytkowników, pozwala na ustalanie dziennego progu słówek na nauczenia, oferuje różne zbiory słów, część z nich jest dostępna za darmo.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji, użytkownik wybiera pakiety językowe, a następnie ilość planowanych do nauczenia się słówek w ciągu jednego dnia. Następnie przechodzi do etapu treningowego, gdzie przedstawiane są słowa najpierw w języku angielskim a następnie ich tłumaczenia. Kolejny etap to nauka realizowana w ramach minigier: wybór poprawnego słówka, koło fortuny, łączenie diamentów, rozbijanie lub zbieranie owoców, oraz szybkie kręcenie kołem. Całość została wzbogacona delikatną, zabawną oprawą dźwiękową i muzyczną.

LingLing w ramach systemu osiągnięć pozwala na odblokowanie dodatkowych obrazków wykorzystywanych jako tło podczas zabawy. Aplikacja zawiera również animowane samouczki, które dokładnie tłumaczą wszystkie aspekty jej działania. W celu zapamiętania osiągnięć lub przeniesienia na inne urządzenie, możliwe jest zapisywanie i odczytywanie danych aplikacji z karty pamięci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.