LingoDeer LingoDeer 2.99.77

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

LingoDeer to aplikacja umożliwiająca naukę języka angielskiego przy wykorzystaniu smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android. Program jest dostępny do pobrania za darmo.

Co zawiera LingoDeer?

Za sprawą LingoDeer użytkownik otrzymuje dostęp do rozmaitych kursów. W każdym z nich pojawia się około 2000 najczęściej używanych słów i zwrotów w tym JLPT N4 oraz słownictwo egzaminu TOPIK1, dzięki czemu – nawet pomimo nieznajomości sporej liczby wyrazów – i tak będziemy w stanie komunikować się z innymi osobami w języku angielskim.

Nauka angielskiego dla każdego

LingoDeer powstało z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych. Ci pierwsi mogą rozpocząć naukę słówek i gramatyki zupełnie od zera, natomiast drudzy zajmą się poznawaniem kolejnych tematów oraz szlifowaniem swoich umiejętności. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aplikacja działa także w trybie offline, więc nauka języka angielskiego możliwa jest także bez dostępu do internetu.

Zanim zaczniesz…

Przed rozpoczęciem korzystania z LingoDeer należy utworzyć darmowe konto użytkownika lub zalogować się do swojego profilu Google lub na Facebooku. Konieczne jest także podanie swojego wieku oraz skonfigurowanie podstawowych ustawień aplikacji.

Najważniejsze cechy:

  • program do nauki języka angielskiego
  • idealny dla początkujących i zaawansowanych
  • nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika
  • działa bez dostępu do internetu
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!