Lingokids Lingokids 7.42.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lingokids to aplikacja do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 8 roku życia. Warto odnotować, że została ona przygotowana we współpracy z nauczycielami i ekspertami szkolnymi.

Wiele opcji konfiguracyjnych

Co ciekawe, Lingokids składa się z dwóch zasadniczych trybów. Pierwszy adresowany jest wyłącznie do rodziców, gdzie mogą oni zdefiniować rozmaite ustawienia, w tym chociażby czas nauki, natomiast drugi przeznaczony jest dla dzieci. To właśnie w nim odbywa się nauka języka angielskiego poprzez zabawę. Rodzice mogą otrzymywać cotygodniowe raporty przedstawiające postępy swoich dzieci.

Nauka przez zabawę

Lingokids oddaje do dyspozycji lekcje gramatyki i pisania, a także umożliwia przyswojenie wyrazów. Nie ma oczywiście mowy o żmudnym „wkuwaniu”, bowiem całość zawiera rozmaite gry edukacyjne i piosenki, podczas których opisujemy i zapamiętujemy kształty, ćwiczymy swoją pamięć i nie tylko.

Jako że Lingokids powstało z myślą o młodszych użytkownikach, szata graficzna jest bardzo kolorowa i dostosowana do grupy docelowej. Na uwagę zasługuje też prosty do opanowania interfejs oraz sterowanie przy wykorzystaniu ekranu dotykowego.

Lingokids nie jest w pełni darmowym narzędziem, bo tylko część zawartości jest bezpłatna. Dodatkowe elementy można odblokować, korzystając z wbudowanego systemu transakcji cyfrowych.

Najważniejsze cechy:

  • przyjazne dzieciom narzędzie do nauki języka angielskiego
  • w sam raz dla użytkowników w wieku od 2 do 8 lat
  • rodzice mogą przygotować aplikację do działania swoim dzieciom
  • program wysyła cotygodniowe raporty do rodziców przedstawiające przebieg nauki dziecka
  • tylko część zawartości jest darmowa

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!