Lingual Media Player Lingual Media Player 1.7.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lingual Media Player (w skrócie LaMP) to darmowy program służący do nauki języków obcych poprzez oglądanie filmów z napisami, zarówno tych pełnometrażowych, jak i udostępnianych za pośrednictwem serwisu YouTube.

Za pomocą Lingual Media Player będziemy mogli doskonalić swoje umiejętności językowe, jak i uczyć się od podstaw pisowni oraz wymowy poszczególnych słów i zwrotów, łącząc przyjemne z pożytecznym. Korzystanie z narzędzia jest wyjątkowo nieskomplikowane. Podczas oglądania filmu wystarczy użyć jednego przycisku by zatrzymać odtwarzany materiał i powtórzyć ostatni fragment lub zmienić język danego filmu; można także przeskoczyć do wybranego momentu oraz ustawić program tak, by pauzował obraz po każdym zdaniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by oglądać wideo i wyświetlać napisy jednocześnie w dwóch językach – oryginalnym i ojczystym dla użytkownika.

Lingual Media Player w żaden sposób nie ogranicza odbiorcy, umożliwiając oglądanie dowolnych filmów na YouTube, bądź też innych plików wideo, pod warunkiem, że zostały one wyposażone w napisy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!