r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Link Bubble 1.9.58

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe

Link Bubble to nowatorskie podejście do tematu mobilnych przeglądarek internetowych. Jej autorzy zerwali ze znanym schematem, który towarzyszy nam od lat. Połączyli idee Chat Heads znanych z Facebookowego Messengera oraz funkcje przeglądarki internetwej w jednej aplikacji.

Galeria programu

Jak wskazuje nazwa programu, Link Bubble pozwala na otwieranie nowych linków w bąbelkach. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza przy przeglądaniu serwisów społecznościowych. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić czas, jaki byłby potrzebny przy standardowym przejściu do przeglądarki, zapoznanie się z treścią i powrotem do aplikacji. W przypadku Link Bubble strona wczytuje się w tle, a gdy całość zostaje załadowana zostaniemy o tym poinformowani.

r   e   k   l   a   m   a

Podgląd również przypomina rozwiązanie znane z Facebooka, choć zajmuje większość ekranu to tak naprawdę nie przesłania nam całego widoku. Kolejną ciekawą opcją jest możliwość udostępnienia przeglądanego linku do 2 wybranych aplikacji. Wykonując gest w lewo bądź w prawo, przesyłamy stronę do ustawionych wcześniej programów np. Pocketa i Twittera.

Choć program ten nie zastąpi w całości klasycznych przeglądarek, to jednak w wielu sytuacjach będzie rozwiązaniem lepszym i praktyczniejszym. Sporo zależy od naszej pomysłowości. Przykładowo otwierając w Link Bubble adres YouTube możemy słuchać muzyki w tle, a to tylko jedno z wielu zastosowań.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nietypowa przeglądarka Link Bubble teraz dostępna zupełnie za darmo

6
OPROGRAMOWANIE 26.08.2015 | Łukasz Tkacz

Link Bubble to bardzo prosta, ale nad wyraz przydatna przeglądarka internetowa dla Androida. W zasadzie trudno nazwać ją typową przeglądarką, bo jej zadaniem jest przede wszystkim ułatwianie otwierania stron, a nie oferowanie takich opcji, jakie znajdziemy w np. Chrome. Teraz aplikacja jest zupełnie darmowa, ze wszystkich opcji możemy korzystać bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Program jest rozwijany od zeszłego roku, choć miał za sobą pewien etap stagnacji. Na początku sierpnia zmienił się jego właściciel, co spowodowało, że szybko zaprezentowano nową wersję z dodatkowymi opcjami. Wtedy…

Link Bubble wciąż żyje! Nowa wersja przeglądarki oferuje jeszcze więcej

2
OPROGRAMOWANIE 05.08.2015 | Łukasz Tkacz

Niektóre aplikacje mobilne to przykłady rozwiązań prostych, ale i niezwykle użytecznych. Świetnym tego przykładem jest Link Bubble dostępne dla Androida, które umożliwia otwieranie linków z aplikacji w tle i szybkie przeglądanie stron. Program zmienił właściciela i doczekał się sporej aktualizacji, która jeszcze bardziej zwiększa jego możliwości. Aplikację tę opisywaliśmy już ponad rok temu – do tej pory nie straciła nic ze swojego uroku i nadal jest jedną z najciekawszych przeglądarek na Androida. Nie jest to program, który zaoferuje nam np. menadżer pobierania, tryb prywatny, czytnik, czy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.