LinkedIn 1.6.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja największego serwisu społecznościowego dla pracodawców i pracowników. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz poszukiwaniu pracy i rekrutowaniu nowych osób.

Interfejs programu oparto o wytyczne modern, dzięki czemu aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Windows Phone. Po zalogowaniu na nasze konto ekran startowy wita nas informacją o najnowszych aktualizacjach, wpisach znajomych, nawiązanych relacjach itp. Po prawej stronie w formie kafelków odnajdziemy skróty do skrzynki odbiorczej, grup, firm, ofert pracy i wiadomości serwisu LinkedIn. Drobne zastrzeżenia mam do przewijania tej części menu, zamiast pionowo, odbywa się poziomo.

Ostatnia z zakładek dotyczy naszego profilu. Poza dużym zdjęciem znajdziemy to podgląd osób, które ostatnio oglądały nasz profil, proponowane kontakty oraz inne ważne dane. Na dolnej belce cały czas towarzyszą nam dwa przyciski: dodania nowego statusu oraz wyszukiwarki. Belka jest rozwijana i skrywa w sobie miedzy innymi opcję dodania nowego kontaktu czy też ustawienia.

Aplikacja obsługuje powiadomienia toasts oraz na kafelku. Dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam banerowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

LinkedIn już nie dla Windows Phone'a? Nic z tego, Microsoft dla swojego starocia zrobił wyjątek

14
11.01.2017  •  Mateusz Budzeń

Od kilku miesięcy właścicielem LinkedIn jest Microsoft. Jednym z nowych celów jest integracja najpopularniejszego serwisu społecznościowego do budowania kontaktów biznesowych z systemem Windows 10. Nie oznacza to jednak, że na integrację mogą liczyć użytkownicy Windows Phone, którzy mogli ostatnio sądzić, że zostaną całkowicie pozbawieni aplikacji LinkedIn. Microsoft poinformował, że starsze wersje aplikacji LinkedIn nie będą już wspierane. Jeśli ktoś nadal będzie chciał mieć dostęp do serwisu, musi zacząć korzystać z nowszych wersji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, podobna praktyka jest…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy