LinkedIn LinkedIn 1.6.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja największego serwisu społecznościowego dla pracodawców i pracowników. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz poszukiwaniu pracy i rekrutowaniu nowych osób.

Interfejs programu oparto o wytyczne modern, dzięki czemu aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Windows Phone. Po zalogowaniu na nasze konto ekran startowy wita nas informacją o najnowszych aktualizacjach, wpisach znajomych, nawiązanych relacjach itp. Po prawej stronie w formie kafelków odnajdziemy skróty do skrzynki odbiorczej, grup, firm, ofert pracy i wiadomości serwisu LinkedIn. Drobne zastrzeżenia mam do przewijania tej części menu, zamiast pionowo, odbywa się poziomo.

Ostatnia z zakładek dotyczy naszego profilu. Poza dużym zdjęciem znajdziemy to podgląd osób, które ostatnio oglądały nasz profil, proponowane kontakty oraz inne ważne dane. Na dolnej belce cały czas towarzyszą nam dwa przyciski: dodania nowego statusu oraz wyszukiwarki. Belka jest rozwijana i skrywa w sobie miedzy innymi opcję dodania nowego kontaktu czy też ustawienia.

Aplikacja obsługuje powiadomienia toasts oraz na kafelku. Dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam banerowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!