LinkedIn 9.1.61

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja największego serwisu społecznościowego dla pracodawców i pracowników. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz poszukiwaniu pracy i rekrutowaniu nowych osób.

Po zalogowaniu na nasze konto ekran startowy wita nas pytaniem o dostęp do naszej książki adresowej. Za jej pomocą zintegruje kontakty z serwisu z tymi w telefonie oraz na podstawie tych w telefonie poleci znajomości w LinkedIn. Z obu tych rozwiązań możemy zrezygnować. Centralną część ekranu stanowią informacją o najnowszych aktualizacjach, wpisach znajomych, nawiązanych relacjach itp. Po lewej stronie u góry znajdziemy rozwijane menu w nim skróty do skrzynki odbiorczej, grup, firm, ofert pracy i wiadomości serwisu LinkedIn, a także naszego profilu.

Listę tę możemy modyfikować poprzez dodanie nowych pozycji. W opcjach odnajdziemy możliwość edycji wcześniej ustawionych synchronizacji danych z telefonem oraz powiadomień. W górnej, prawej części ekranu towarzyszy nam duży skrót wyszukiwarki oraz publikacji nowych wpisów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

LinkedIn i Word integrują się, by pomóc w pisaniu CV

13
08.11.2017  •  Maciej Olanicki

Po przejęciu serwisu LinkedIn przez Microsoft w zeszłym roku, w serwisie społecznościowym zaszło niewiele zmian, które sugerowałyby integrację z produktami korporacji. Microsoft już wówczas obiecywał jednak, że stopniowo jego oprogramowanie zacznie wykorzystywać możliwości LinkedIn. Obietnica powoli się spełnia i to w całkiem przydatny sposób. Microsoft zapowiedział na oficjalnym blogu Officea integrację edytora tekstu Word i LinkedIn, która umożliwi łatwiejsze pisanie CV. W praktyce na wstęgę zawita przycisk, który wyświetli asystenta LinkedIn, czyli boczny panel wyświetlający dane…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję