Linken Linken 1.2.2

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Linken to gra logiczna na smartfony i tablety z Androidem, która niejednemu miłośnikowi tego typu produkcji zabierze długie godziny, konieczne do rozwikłania kolejnych zagadek.

W Linken dostajemy do dyspozycji 400 pięknie wyglądających plansz, którym uroku dodaje nie tylko szata graficzna, ale też efektowne animacje i widoczna gołym okiem troska autorów gry o dopracowanie detali. To sprawia, że Linken może służyć za wzór innym producentom gier na Androida.

Na każdej z plansz musimy połączyć ze sobą widoczne elementy. W teorii to proste, w praktyce jednak okazuje się, że zadanie do łatwych nie należy. Żaden element nie może bowiem zostać pominięty, a ścieżki je łączące muszą być inne - diamenty połączymy więc wzorem, który nie krzyżuje się z tym, którego użyliśmy przy okręgach. W grze można kupić ułatwienia, ale najlepiej radzić sobie samemu, korzystając z kreatywności oraz wyobraźni. Wtedy sukcesy będą smakowały najlepiej. Na koniec dodajmy, że Linken oferuje dwa tryby gry: arkadowy, w którym pokonujemy kolejne plansze i musimy zmieścić się w czasie, a także Zen, który służy po prostu do intelektualnego relaksu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!