r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linspire otworzy CNR

Strona główna Aktualności

Firma Linspire, twórca dystrybucji Linuksa o tej samej nazwie, ogłosiła niedawno, że zamierza rozszerzyć dostępność usługi CNR ("Click 'N Run") na większość najpopularniejszych dystrybucji.

Click 'N Run to wygodny system zarządzania pakietami, który do tej pory dostępny jest tylko dla dystrybucji Linspire i Freespire, a od sierpnia ubiegłego roku, korzystanie z niego w podstawowym zakresie jest bezpłatne. Już niedługo, z CNR będą mogli korzystać użytkownicy Debiana, Fedory, OpenSUSE i Ubuntu, zarówno z pakietami .deb i .rpm.

Głównymi zaletami CNR jest bardzo duży zbiór aplikacji, zarówno bezpłatnych jak i płatnych (dostępnych w postaci subskrypcji), aktualnie w bazie znajduje się ponad 20 tysięcy programów, paczek i bibliotek.

Usługa CNR dla innych dystrybucji ma być uruchomiona w drugim kwartale 2007 roku, więcej szczegółów na nowej stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.