r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Linux Mint 9 Xfce RC wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ukazała się wersja kandydująca Linux Mint 9 Xfce - dystrybucji Linuksa opartej na Ubuntu.

Wśród nowości wprowadzonych do tego wydania warto wymienić obecność nowego Managera, który może pochwalić się odświeżonym wyglądem, możliwością instalowania oprogramowania w tle i zawartością 30 tysięcy pakietów. W systemie pojawiły się także nowe narzędzia do tworzenia kopii zapasowych wzbogacone o funkcje kompresji i weryfikacji integralności danych. Linux Mint 9 Xfce RC posiada także nowe tła, ekran powitalny i moduł odpowiedzialny za aktualizację oprogramowania. Twórcy wprowadzili także do dystrybucji instalator zdolny do pracy z poziomu systemu Windows. Pojawiło się także narzędzie Usb-creator przeznaczone do wyeksportowania Linux Mint na przenośny dysk USB.

Linux Mint 9 Xfce RC można pobrać ze strony projektu w wersji 32 i 64-bitowej. Należy pamiętać, że jest to wydanie testowe i może działać potencjalnie niestabilnie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.