Linux MultiMedia Studio Linux MultiMedia Studio 1.1.3

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LMMS (Linux MultiMedia Studio) to wieloplatformowe oprogramowanie do zaawansowanej obróbki muzyki i tworzenia różnych dźwięków na komputerze. Aplikacja rozpowszechniana jest na licencji GPL i stanowi godną alternatywę dla komercyjnych programów typu FL Studio.

Przy użyciu aplikacji możemy nie tylko tworzyć nowe dźwięki i muzykę, ale również miksować już istniejące utwory. Po pierwszym uruchomieniu programu należy skonfigurować poszczególne ustawienia związane z dźwiękiem – ustawić odpowiednie ścieżki zapisu, włączyć/wyłączyć dodatkowe urządzenia (kontroler MIDI) oraz uregulować poziom wewnętrznego bufora.

LMMS umożliwia miksowanie i tworzenie dźwięków za pomocą podłączonych do komputera urządzeń z interfejsem MIDI, a także charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i dopracowanym interfejsem użytkownika. W oknie głównym programu znajdziemy między innymi wbudowany mikser, edytor do komponowania muzyki, narzędzia do edycji pętli perkusyjnych i basowych oraz pozostałe opcje niezbędne do tworzenia i miksowania różnego rodzaju dźwięków.

Wraz z programem otrzymujemy również kilkaset próbek (sampli) i presetów, które możemy wykorzystać do tworzenia nowego dźwięku lub muzyki. Oprócz tego został wyposażony w dodatkowe wtyczki wspomagające komponowanie utworów oraz w przydatną funkcję do importowania projektów zapisanych w formacie MIDI lub FLP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!